Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
151 postów 1178 komentarzy

Seawolf- Dziennik Pokładowy

Seawolf - Blog archiwalny, Tomasz "Seawolf" Mierzwiński zmarł po długiej i ciężkiej chorobie 1 maja 2013 w Gdyni. [*] Dziennik Pokładowy Seawolfa, kapitana , oszołoma, jaskiniowgo antykomucha

Namiot pełen nienawiści,czyli MWzWM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie wpadła mi w oko demonstracyjka Palikociaków na Krakowskim Przedmieściu. No, nie sama demonstracyjka, a filmik o niej.

Przede wszystkim, postaram się nie używać wyrazów uznanych za obraźliwe, bo, kto wie, mogą to czytać osoby nieletnie przed godzina 22. Ale nie sposób nie donieść wrażenia, że oto te kilkadziesiąt osób pokazało, gdzie w polskim społeczeństwie znajduje się rura odpływowa od szamba. Już nie nawet samo szambo, ale dno od szamba. Albo, jak kratka odpływowa w prysznicu, gdzie zbierają się obgniłe kłaki i różne takie farfocle. Oj, trochę niesmacznie się zrobiło, ale to tak dla ilustracji wrażenia po obejrzeniu tego filmiku.

PO zawsze starało się wmówić wszystkim, ze popieranie jej to oznaka światowego obycia, kultury, miłości, zaś popieranie PiS to obciach, słoma w butach,. moherowy beret na głowie, nienawiść, paranoja, wrogość i agresja.

A cóż widzimy? Spokojna manifestacja po jednej stronie, spokojna przemowa, bez ani jednego słowa uznanego za obraźliwe, oraz totalna agresja, życzenie śmierci, wyzwiska po drugiej.

Nie jest dla nikogo żadną tajemnicą, że jeśli ktoś występuje o pozwolenie na demonstrację kilka metrów obok innej demonstracji, rozstawia kolumny głosnikowe, do tego jeszcze rozdaje gwizdki, to cel jest jasny- sprowokowanie rozróby. Dokładnie tak samo postępował Palikot w czasie kampanii wyborczej, organizując kontrwiec dokładnie w miejscu i czasie wiecu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego. Jest to wyjątkowe chamstwo i faszyzowanie polskiego życia politycznego, nie mówiąc już o faszystowskim haśle delegalizacji partii opozycyjnej.

Przypomnijmy, że ta żałosna prowokacja Palikota skończyła się wtedy kompletnym fiaskiem. Palikot został całkowicie zignorowany, poza jednym gościem, który pokazał mu środkowy palec. To dało Palikotowi asumpt do histerycznego krzyku, że oto rzucono w niego kamieniem, deską, butelką i cegłą, jeśli mnie pamięć nie myli, przedmioty były cztery. W rezultacie roztrzęsiony poseł opuścił w panice miasto wraz z rodziną, by się ukryć w nieznanym miejscu.

Szczerze mówiąc, darzę jego zwolenników głęboką pogardą, jako odpowiedników bojówek SA i Hitlerjugend, atakujących bezbronną opozycję, wykorzystując parasol ochronny życzliwych sądów, policji i Straży Miejskiej, tudzież ochronę medialną prorządowych mediów. Cóż za przykład tchórzostwa, atakować i lżyć bezbronnych, otoczonych obrońców krzyża, na przykład? Szmaciarstwo, to najlżejsze określenie, jakie mi przychodzi do głowy.

Ale, możne być szmaciarzem, ale przy tym mieć IQ większy od numeru swych butów w numeracji angielskiej. A tu co widzimy? Jakaś dziewczyna, brzydka, jak kwit na węgiel, która nie ma pojęcia, jakie hasło trzyma w ręku, jakiś stojący nad grobem obrzydliwy kaszalot, miotający wyzwiska, wyrażający żal, że stojący przed nią ludzie nie zginęli w Smoleńsku, wyraźnie i bez żadnej możliwości pomyłki życząca im śmierci..

Panie Bratkowski, Wołek, Kuczyński, Niesiołowski, jaka to była Wasza definicja faszyzmu? Zapomniałem, będę wdzięczny za przypomnienie!

Czy zamordowanie członka partii opozycyjnej i poderżnięcie gardła drugiemu tylko za to, że właśnie nalezą do tej opozycyjnej partii jest jedna z cech faszyzmu, czy nie? Kto bardziej pasuje do definicji faszysty, czy stalinowca- morderca, czy jego ofiara?

Czy otwarte i, dodajmy, całkowicie pewne ( i słusznie!) bezkarności pragnienie śmierci innych, nieznanych sobie osób spotkanych na ulicy, jest znamieniem faszyzmu, czy raczej określenie to bardziej pasuje do tych, którym tej śmierci się życzy?

Czy bezkarne kupowanie głosów na masowa skalę, jakie Platforma Obywatelska odstawiła w Wałbrzychu jest charakterystyczne dla partii totalitarnej, czy też demokratycznej? Przy czym, musimy mieć świadomość, że akurat w Wałbrzychu to wyszło na jaw, a ile jest miejsc, gdzie takie przewały idą na masowa skalę? Możemy tylko się domyślać, dlatego, tu dygresja, zamiast zaczynać jakieś mgławicowe projekty i rojenia o trzeciej sile, należy raczej stworzyć Partie Głosów Nieważnych, czyli odzyskać głosy stracone poprzez przewały Platformy Obywatelskiej, kupczenie głosami, unieważnianie ich na masowa skalę, lewe kasy wyborcze, wyjmowanie ze skrzynki większej ilości kart, niż się ich wydało, znajdowanie na śmietnikach tysięcy kartek wyborczych z zakreślonym Jarosławem Kaczyńskim- to elektorat w granicach 12%. To dużo więcej, niż wynosi oficjalna różnieca między PO i PiS. Nawet w najbardziej rozgrzanych sondażowniach z dodatkowo wyłączonym poczuciem obciachu.

No, dobrze, ponieważ lepiej raz zobaczyć, niż sto razy usłyszeć, popatrzmy na młoda wykształconą z wielkiego miasta. Tylko, ostrzegam, nie przy jedzeniu!

 

·        http://seawolf.nowyekran.net/

·        http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

·        http://niezalezna.pl/users/seawolf/

·        http://seawolf.salon24.pl/

 

KOMENTARZE

 • A tu filmik Carcinki, zdjęcia w notkach sąsiednich
  http://carcinka.nowyekran.pl/post/13951,biale-miasteczko-versus-palikocia-buda-10-05-2011r-video
 • @carcajou
  dzieki, widzialem, ale jest troche dlugi,kiepsko mi sie odtwarza w statkowym komputerze, internet mam powolny ;-)
 • @Seawolf
  I tak poszedł, biedaczysko
  po dalekim szukać świecie tego, co miał bardzo blisko.
  Tu
  http://polskispirit.nowyekran.pl/post/14105,niedaleko-pada-jablon-od-jablka
  Bo teraz już można. Przecież jest wolność słowa.
 • zycze im powodzenia w spotkaniu z kibolami
  przeczytalem notke i oczywiscie obejrzalem.
  Zgodnie z zaleceniem nie zrobilem tego przy jedzeniu, ale i tak sie mnie momentami cofalo.
  Wnioski:
  Najbardziej spodobalo sie mnie te dzieczatko, co nie wiedzailo co trzyma i te madre, roztropne i inteligetne oczy pytanych policjantow.
  A co do calej reszty i szczegolnie do tych nieco lepiej odzywionych, to mam dla nich propozycje, zeby poszli z kontrdemonstacja, jak pod Legia zbiora sie po raz kolejny kibole.
 • Pani od "Kaczyzmu"...
  - Kazali gwizdać to gwiżdżę ;-)
  https://lh6.googleusercontent.com/_6qEznyW6WcM/TcrZ6WnyKCI/AAAAAAAAAf4/my6d7dxLtpM/s720/IMG_9058%20-%202011-05-10%20at%2020-53-38.jpg
 • @Seawolf
  Palikociarze, jakby powiedział tow. Lenin, to modelowi przedstawiciele palieznych idiotow (pożyteczni idioci).

  Wczoraj w TV Trwam reporter zapytał młodą w okularach, widoczną tu na filmie carcinki:
  -Czy pani wie co to kaczyzm?
  -Nie.
  -Jak to, przecież na kartce, którą pani trzyma jest słowo kaczyzm?
  -Kazali to trzymam.
  "Wódz rewolucji" w oparciu o takich postawił w swoim czasie 1/3 świata na głowie, a ja obawiam się, że właśnie tacy przyczynią się do trwania układu antypisu po wyborach, w zmienionej oczywiście konfiguracji.
 • Dominik Taras uznał policjantów za bydło a Seremet nie reaguje???
  Uznał ich za przyjaciół ...
 • seawolf
  są głosy, że ten agresywny kaszalot to siostra Dziadzi Komorowskiej albo sławna na S24 RRK. Dobrze im się starym komuchom, ubekom iich kapusiom gotuje się pod tyłkami. A swoją droga sporo mają swoich moherów. W reala też gromada szalonych starców Bratkowski, Bartoszewski, Kuc czy Wajda.
 • @seawolf
  Ten filmik jest świetny... Zastanawiam się, po co tam stoją te dziesiątki policjantów, skoro dwa metry od nich można bezkarnie lżyć i fizycznie atakować innych ludzi.
 • Krzywonos 2
  Szkoda że nie mieszkam w Warszawie. Chętnie odprowadziłbym tą bazarową ścierę do domu.(oczywiście żeby jej się krzywda nie stała ;))
 • Widzisz Seawolf... A może jest tu drugie dno
  W każdym społeczeństwie istnieje grupa napastliwych frustratów. I wcale nie jest to margines. Oni organicznie muszą mieć wroga, w kierunku którego skanalizują swoją wściekłość i nienawiść.

  Oczywiście, że koegzystują oni z przestraszonymi, niezlustrowanymi, "skierowanymi na odcinek". Nie są to więc grupy do końca tożsame, choć się przenikają.


  Fachowcy od badania zjawisk społecznych to wiedzą, nie trzeba tu Singha.
  Gdyby nie podsunięto im obiektu nienawiści w postaci Jarka i PiS, byłby to najprawdopodobniej rząd, Donald, prezydent i rządząca PO. Dla tego typu ludzi wróg być musi. Coś jak socjologiczny aksjomat. Imperatyw.

  Umiejętna indoktrynacja polityków "partii miłości" i reżimowych mediów perfidnie (wieloletnia agitacja ocierająca się o medialną tresurę) skierowała im tę agresję i nienawiść pod adresem Jarka i opozycyjnego PiS, przeciwko politykowi i partii, która od prawie czterech lat nie ma żadnej mocy sprawczej w państwie. Nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że ludzie ci coraz więcej płacą w sklepach, za benzynę, czynsz itd. itp.
  Zrobiono to, aby zapobiec nieuchronnej agresji przeciwko im samym. A jest to przy okazji dowód, że w zwykła logika (np. troska o własny byt) w przypadku tych akurat ludzi przegrywa z potęgą negatywnych emocji.


  Zwróć uwagę, kto dzwoni do np. tego pro reżimowego programu, gdzie codziennie wieczorem odbywają się seanse nienawiści? Młodzi, wykształceni, błyskotliwi? Ależ skąd! Najczęściej dzwonią tacy, jak ci z zamieszczonych powyżej filmów.
 • @babcia weatherwax Seremet już powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście!
  "... po co tam stoją te dziesiątki policjantów, skoro dwa metry od nich można bezkarnie lżyć i fizycznie atakować innych ludzi."

  No i niech podadzą ile kosztuje ta cała obstawa nas podatników. Przecież Ścierwo z Lublina za to akurat nie płaci ...
 • @Mixon
  Strach się bać co jeszcze by do rąk wzięła, gdyby jej dali.
 • Autor
  Skończy się kolejnym mordem - oczywiście NIE-politycznym, bo patrząc na agresję tych ludzi, to to jest kwestią czasu.

  "Redaktor" Leszczyński też pokazał z czego jest zrobiony - z martwych można się nabijać (ale oczywiście nie z tych postępowych)...
 • Witam Siłólfa ( wersja prezydęcka)!
  "Zakon PC" - był !
  "Mohery" - były !
  "Czarne sotnie Jarkacza" -były!
  "Faszyści z PIS-u" -byli ( widzę tu analogię do: faszyści spod znaku AK i NSZ)
  Proponuję (żeby się tuskolizy nie wysilały intelektualnie):
  "Pisjugend" - młodzi "pretorianie" Prezesa
  "KSA" - Katschoren Sturm Abteilungen
  "PSS" - PIS Schutz Staffel ( nie mylić z PSS Społem)

  Zawsze mnie zastanawiało jak można być pomylonym, co mieć we łbie, jakim brakiem elementarnej wiedzy historycznej się wykazać, ile trzeba mieć w sobie nienawiści do własnego Narodu, jego historii żeby słowa Bóg, Honor, Ojczyzna powiązać z faszyzmem! Jakim trzeba być skończonym wałem!
  Stopy wody pod kilem!
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031