Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
151 postów 1178 komentarzy

Seawolf- Dziennik Pokładowy

Seawolf - Blog archiwalny, Tomasz "Seawolf" Mierzwiński zmarł po długiej i ciężkiej chorobie 1 maja 2013 w Gdyni. [*] Dziennik Pokładowy Seawolfa, kapitana , oszołoma, jaskiniowgo antykomucha

Genialny pomysł MAK Donalda!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie przeczytałem ze zgrozą, ze oto nasz pan premier MAK Donald zapowiedział, że, jeśli nie opanujemy bezczelnych hord kibiców, to EURO 2012 może być zagrożone.

Moim skromnym zdaniem bardziej rozegraniu tych igrzysk zagraża brak stadionów, parkingów przy stadionach, dróg, którymi na te stadiony można by, ewentualnie dojechać, oraz hoteli, w których można by się przespać pomiędzy meczami. No, ale to ja tak myślę, gdzie mi tam do Premiera, oby żył wiecznie.

Całe dotychczasowe doświadczenie mówi nam, że niezawodnym wskaźnikiem, czy Pan Premier, oby żył wiecznie, mija się z prawdą, jest obserwacja jego ust. Jeśli są otwarte i się poruszają, to jest duża szansa na to, ze właśnie kłamie. Jeśli są zamknięte, to również jest duża szansa, że robi to samo, tyle, że drogą wysyłania sygnałów niewerbalnych, gestami, brwiami, kończynami. Tak już ma i działa to znakomicie. Oczywiście, zawsze jest cos, w czym jesteśmy dobrzy i Pan premier jest dobry akurat w tym. A do tego gra w piłkę nożną! Czego więcej wymagać?

Nawet, jeśli chcielibyśmy wymagać jednak czegoś więcej, to na nic nasze oczekiwania, lista talentów jest zamknięta na tych dwóch pozycjach- miłe i sympatyczne ściemnianie i gra w piłkę.

No, ale co z tego wynika? Być może nieścisła była moja diagnoza sprzed kilku dni, że cała ta prowokacja z kibicami, czy kibolami, jak kto woli, to zwykła zagrywka PR owska, podobnie, jak przedtem pedofile, przemoc w rodzinie, dopalacze, wprowadzenie Euro, sprzedaż stoczni katarskiemu inwestorowi, czyli, jednym słowem kolejne kłamstwo, które ludzie rządzący projektem PO, w tym Donaldem Tuskiem w pakiecie, uczynili głównym narzędziem utrzymywania się przy władzy. Nie licząc, oczywiście cudów nad urną, jak w Wałbrzychu.

Pewnie, ze głownie chodziło o to, żeby się pan Premier mógł pokazać, jako macho, po niezliczonych upokorzeniach za strony prawdziwych mężów stanu. Jedynym miejsce, które mu to umożliwiają, jest scena krajowa i niezachwiana życzliwość mediów, który każdego innego rozniosłyby na butach i zabiły śmiechem, a i one maja już chyba powoli dosyć tego cyrku.

W tym przypadku MAK Donald i jego doradcy od ściemniania trochę się przeliczyli, każdy, kto oglądał tysiące kiboli śpiewających „ Donald, matole, twój rząd obala kibole", widział, ze tym razem przeciwnik jest mocniejszy, niż wdowy smoleńskie, nad którymi duet Mak Donald- Graś zanotowali wielkie zwycięstwo.

Przy okazji można nawrzucać opinii publicznej kilka zbitek- kibole- wandale- pisiory- mohery- zamieszki- delegalizacja.

Ale, ostatnia wypowiedź zdaje się sugerować, ze jest tu drugie dno. Dno, to słowo akurat dobrze się kojarzy z rządem Donalda, ale nie o to chodzi,. Drugie dno, polegające na tym, że przygotowania do Euro 2012 idą kiepsko, w związku z czym należy znaleźć kogoś, na kogo można łatwo zwalić winę. Trudno tak wprost napisać, ze Euro się nie odbędzie przez Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza, to znaczy, dla kogo trudno to trudno, dla Kuczyńskiego, czy Wołka, czy dziurawego Stefana, to akurat łatwe, nie takie rzeczy już pisali i nie takie jeszcze napiszą. Ale mówmy o ludziach normalnych.

Zatem napisanie tego wprost to ryzyko ośmieszenia się, zatem należy wprowadzić to do obiegu stopniowo. Odwołanie, bo zamieszki, bo kibole, bo poparcie PiS, bo Jarosław. I już!

 

·        http://seawolf.nowyekran.net/

·        http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

·        http://niezalezna.pl/users/seawolf/

·        http://seawolf.salon24.pl/

 

KOMENTARZE

 • Eeee,tam..
  Szkoda zdrowia, seawolfie, aby denerwować się pohukiwaniami Tuska.
  Słyszałam tę wypowiedź o zagrożeniu Euro2012 i pomyślałam sobie:
  Kto jeszcze bierze te marsowe miny na poważnie?
  Oglądałam wczoraj naszego ukochanego pana premiera(oby żył wiecznie, zgodnie z Twoim życzeniem) i Arłukowicza na tle wiosennej nasłonecznionej zieleni i pomyślałam sobie: Tylko girlandek z kwiatami tu brakuje, druhenek i dziewczynek sypiących kwiatki....
  Kto to bierze na poważnie?
  No, chyba, że ludzie traktują nasze wydarzenia polityczne jak operę mydlaną, jakiś "Klan", albo "M jak miłość", oglądają to z zainteresowaniem i obgryzając palce zastanawiają się, co dalej, kogo jeszcze poślubi Tusk...
  O... pardon... zagalapowałam się...chyba?
 • linki
  http://www.youtube.com/watch?v=OSCl6xsCdXw&feature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=MZBNcNYtf2I&NR=1

  Oglądajcie! Zabrzmi to może dziwnie, ale nadzieja w Kibicach! jeszcze wiele się wydarzy... Pozdrawiam
 • Nie ma zgody!
  Wreszcie. Oświeciło mnie. Słońce. Jedyne i najjaśniejsze (takie sporo na południe od Panamy).
  Niecne słowa niereformowalnych krytykantów Najukochańszego Premiera są jak pył pod Jego stopami. Są jak brzęczenie Niesiołow..., wróć, jak much w Jego uszach.

  Wydaje się mi, że Autor powyższego tematu nic, ale to nic, nie zrozumie. Nie rozumie, że Pan Premier widzi to, czego nie potrafią dostrzec ludzie.

  Pan Premier patrzy i widzi. Widzi brunatne zagrożenie. To wiadome. Ale - uwaga - Jego oczy wypatrzyły też wstrętny sojusz. Sojusz brunatnych z czerwonymi.
  A to nie byle co. Na horyzoncie czai się zmowa faszystów i komunistów!!
  Co mają z tym wspólnego stadiony? A mają!

  Na południe od Peru jest taki kraj, w którym lata temu na murawie siedzieli czerwoni, a na trybuny wdarli się brunatni. Pan Premier musi mieć na podorędziu narzędzie, aby do takiej sytuacji nie dopuścić.
 • @Autor
  Ja czekam chwili kiedy Donaldino zadrybluje sam siebie w tych kłamstwach i czuje, że ten moment się zbliża.
 • "gdzie mi tam do Premiera, oby żył wiecznie."
  a ja dodam skromnie:
  w więzieniu!!!

  Bo miejsce obywatela Donalda T. jest w najbliższej przyszłości właśnie tam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031