Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
151 postów 1178 komentarzy

Seawolf- Dziennik Pokładowy

Seawolf - Blog archiwalny, Tomasz "Seawolf" Mierzwiński zmarł po długiej i ciężkiej chorobie 1 maja 2013 w Gdyni. [*] Dziennik Pokładowy Seawolfa, kapitana , oszołoma, jaskiniowgo antykomucha

Z pamiętnika faszysty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uff, GONG! Dosyć tarmoszenia się z Łazarzem za klapy, na razie, bo do tematu wrócimy, obawiam się ;-))). Jest jeszcze życie pozanowoekranowe, też ciekawe.

Przeglądam sobie prasę, wpadł mi w oko felietonik Marcina Wolskiego z GaPola, opisuje, jak jego guru i przyjaciel Stefan Bratkowski zagadnął go przy jakiejs okazji- „To co, wstąpiłeś , Marcinku do faszystów?” Osłupiały Wolski myślał, że to żart. Aż zrozumiał, że nie. Że to tak na poważnie. Dobre pytanie, bo nie wiadomo, jak odpowiedzieć. To tak, jak z tym „ Czy przestałeś wreszcie bić żonę?” No, ja za to dałbym z liścia, stary oszczerca, czy młody, guru, czy menel, wszystko jedno. No, ale to ja. Jestem troche porywczy.

O co tu chodzi z tym faszyzmem? Skąd się bierze takie zaczadzenie? Ze starości, procesów miażdżycowych, owszem. Z głupoty, jak najbardziej. Ze strachu- o , jeszcze jak bardzo! Ale to cos więcej, niż tylko instynkt stadny, to musi być jakos koordynowane, bo pojawia się falami. W zeszłym roku była na przykład instrukcja, by wszyscy mówili o pisowskiej „sekcie”, sekta, sekta, sekta,  to słowo było używane przy każdej okazji i w każdym możliwym kontekście. Teraz jakoś ucichło, a raczej przerzucono się na nowy szlagier- teraz najwyraźniej umówili się, ze „jadą” faszyzmem. Pani Profesor Fedyszak- Radziejowska wskazuje na cos więcej.

Przytoczę kilka słów z wywiadu w „Uważam, Rze”:

„Coraz mniej silnych mediów, które patrzą jej na ręce. Opozycji zaś odbiera się prawo normalnego funkcjonowania, krytyki. Gdy tego próbuje, słyszy, jak w PRL, że dzieli i jątrzy. Pojawiły się nawet zarzuty o „faszyzm". To też już było, tuż po II wojnie światowej faszystami był rząd londyński i żołnierze wyklęci. Tak likwidowano ówczesną opozycję.

To jest dobrze przemyślany plan. Nie sądzę, żeby przed wyborami doszło do próby delegalizacji PiS. Moim zdaniem główny cel tych ataków jest inny. Chodzi o  osłabienie opozycji poprzez zatrzymanie dopływu zdolnych, nowych ludzi do środowiska PiS oraz osłabienie woli wyborców do głosowania na partię, którą pewnie „zdelegalizują". Efekt końcowy tych zabiegów to sytuacja, w której jedyna, realna opozycja może liczyć na poparcie maksimum 20% wyborców. Demokracja pozornie jest, a kontroli rządzących przez opozycję – nie ma.I nie ma na to szans także w przyszłości, bo przekaz jest prosty, czytelny i doskonale rozumiany : marzycie o karierze? Chcecie się normalnie rozwijać? Tam nie macie na to szans”

Wydaje się, ze to logiczne i co tu ukrywać, sprytne. To wyjaśnia zagadkę nagłego wysypu etykietek faszystowskich, nie wyjaśnia natomiast mechanizmu komunikowania celebrytom, że teraz maja się przerazić grożbą faszyzmu i mają o tym zawiadomić wszystkie możliwe telewizje, łącznie z CCTV monitoringu ruchu ulicznego i kolejowego. Krzysztof Globisz krzyknął swoje słynne już „TERAZ!!!” Tuskowi, czy w podobny sposób nasi szacowni celebryci i autorytety odbieraja sygnały  z centrali? No, bo jeśli nie tak, to pozostaje telepatia, albo chip wstrzelony w małżowinę uszną.

Trochę to wszystko jednak już jakby za późno, bo reżim Tuska wchodzi w fazę, gdy wszyscy rozglądają się, na jak długo jeszcze starczy kasy, żeby to pociągnąć, kogo by tu obciążyć winą ( no, to akurat jasne- Jarosława Kaczynskiego) i przeglądają listę krajów, które nie podpisały z Polską umowy o ekstradycję. No i myślą, skąd by tu jakiś, kuźwa, ratunek.  Stąd sięganie po różnych magików i hochsztaplerów , jak ten fakir z USA, rzekomy cudotwórca od Obamy. Przyjechał, poradził, żeby wszystko zwalić na Jarosława , skasował pieniądze i pojechał. Tyle, to oni wiedzieli i bez niego! A ponadto okazało się, że magik obok Obamy nawet nigdy nie stał, a ten numer robił już w kilku krajach. Jakież to symboliczne, że ekipa Tuska sprowadziła za ciężkie pieniądze „specjalistę” nie od gospodarki, ekonomii, finansów, rolnictwa, gazu, ropy, stoczni, informatyki, górnictwa, hutnictwa, tkactwa, lotnictwa, czy czegokolwiek innego, z czego Polska mogłaby choć teoretycznie odnieśc jakąkolwiek korzyść. Nie- oni sprowadzili specjalistę od wciskania ludziom kitu. To już Ostachowicz nie starczy? Grupiński niezdrów? Symboliczne jest nie tylko to, że sprowadzili hochsztaplera od wciskania kitu, ale i to, że nawet to musieli spieprzyć.

Zatem mamy faszyzm. Trochę przedwcześnie, do kampanii jeszcze pare miesięcy,  wystrzelają się z amunicji, ale może maja jeszcze w zanadrzu coś lepszego. Neron już był, może najazd Wandalów? PISygotów? Może dzieciobójstwo?  Tu pole to popisu dla maturzysty Bartoszewskiego, który już przecież o dzieciach wspominał, dysząc i tocząc wokół strasznym , obłakanym spojrzeniem w czasie sabatu w Łazienkach. Kaczyński nie ma dzieci, bo pewnie je zamordował! To znaczy, nie wiadomo na pewno, ale sprawdzić trzeba. Wyborcza na następny dzień znajdzie świadka, chodził do szkoły z kimś, kto widział, jak Kaczyńscy mieli spodnie pobrudzone ziemią, a od czego to, jak nie od zakopywania zwłok?

 Powinno wystarczyć na tydzień, albo i dwa. A potem , to już tylko artykuł Kuczyńskiego o ataku Pisowców z maczetami, który mu się poprzedniej nocy przyśnił, ale był tak realny, że nie pozostaje mu nic innego, jak emigracja. To znaczy najpierw zmiana pościeli, a potem emigracja. Michnik z oburzeniem przytoczy to w wywiadzie dla Komsomolskiej Prawdy, jako przykład polskiego antysemityzmu i czystek etnicznych.

No, ale to w piątek przed ciszą wyborczą, bo na sobotę tradycyjnie już wspomnienie o Barbarze Blidzie zamordowanej przez Okrutnego Zbigniewa i Antoniego O Strasznych Oczach przebranych za ABW.

·       http://seawolf.nowyekran.net/

·       http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

·       http://niezalezna.pl/users/seawolf/

·       http://seawolf.salon24.pl/

 

KOMENTARZE

 • Na ONECie rośnie Ci konkurencja ( Kopia)
  "W 2007 roku, jako ówczesny sympatyk PO, zastanawiałem się, czy w Polsce może pojawić się gorszy premier i rząd od tego, co zaproponował nam Jarosław Kaczyński ze świtą. Myślałem, że taką nieudolność trudno będzie komukolwiek przebić. A jednak się myliłem. Po 4 latach premierostwa Donalda Tuska i jego ekipy z przykrością stwierdzam, że popularny Sondażowy Donek pod tym względem prześcignął popularnego Prezesa. Im bardziej Donald Tusk i jego rząd popisywał się niekompetencją, tym bardziej odsuwałem się od sympatyzowania z PO, aż w końcu przestałem popierać tą formację, stając się obywatelem apolitycznym. Jednocześnie zastanawiałem się nad tym, co się dzieje z Donaldem Tuskiem. Po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, iż nasz obecny premier może cierpieć na schizofrenię.

  Schizofrenia jest to zaburzenie psychotyczne, które charakteryzuje się zniekształceniem odbioru rzeczywistości oraz zaburzeniem w funkcjonowaniu.

  Wśród ogółu objawów, które z łatwością można u Donalda Tuska zaobserwować, należą:

  - urojenia (czyli fałszywy sąd, który trwa pomimo dowodów na jego nieprawdziwość): np. Polska widziana jako zielona wyspa, a mieszkańcom kraju żyje się lepiej niż kiedykolwiek

  - urojenia tożsamości religijnej lub politycznej: np. koalicyjna komitywa dwóch dychotowmicznych pod względem ideowym formacji politycznych, czyli PiS-u i SLD. Swoją drogą dziwne jest to, że Donald Tusk nie podnosi argumentu, iż PO i PiS to w rzeczy samej dwie bratnie partie w AWS-owskim duchu

  - urojenia nadludzkiej mocy/możliwości: np. expose, w którym Donald Tusk przedstawił szereg obietnic, których realizacja przekroczyła możliwości jego skromnej osoby oraz jego ferajny rządowej

  - urojenia prześladowcze: np. ustawiczna nieufoność wobec Schetyny i Komorowskiego, którzy knują jak by tu Donalda Tuska wygryźć z funkcji premiera

  - błędne skojarzenia: ten podpunkt nie wymaga komentarza, gdyż jak Donald Tusk intepretuje rzeczywistość, każdy słyszy

  - aspołeczność: jak powszechnie wiadomo, Donald Tusk nie lubi ludzi, ma awersję do społeczeństwa. Szczególnie wadzą mu emeryci i renciści, których ustawicznie w zawoaluowany sposób pyta - "Pomżecie?" (parafrazując słynne gierkowskie "Pomożecie?")

  - apatia: prowadzenie polityki "strusia", czyli chowanie głowy w piasek podczas znaczących wydarzeń politycznych, społecznych i gospodarczych; brak reformatorskiego zacięcia

  - znacząca i szeroko zakrojona zmiana zachowania: gwałtowne zmiany zachowań charakteryzujące się szybkim przechodzeniem od stanu euforii do furii (np. konwencje partyjne, spotkanie z rodzinami ofiar katyńskich)

  - bezcelowość

  - bezczynność

  - zaabsorbowanie sobą

  Z powyższego wynika, że objawów schizofrenii jest sporo i właściwie dotyczą dwu głównych sfer psychiki: myślenia (rozum, umysł, intelekt) oraz emocji (uczucia, wrażenia, intuicja). Chory wypowiada niezrozumiałe sądy, które jednak są tajemnym językiem schizofrenii. Istnieje bowiem coś takiego, jak "prawda urojeń", czyli nie wszystko, co mówi pacjent, jest nic nie warte. W pewnym sensie w chorobie dochodzi o skupienia uwagi właśnie na kwestiach życiowych. Chory pyta swymi urojeniami o prawdę istnienia. Jeśli chodzi o emocje, to przeważnie jest to spłycenie, obojętność, apatia, rzadziej - rozszczepienie, sprzeczne emocje, ambiwalencja. Emocje jakby zanikają, co widać w mowie ciała. Wyraz twarzy maskowaty, ruchy zubożone, mimika posągowa. Chory tłumi złość, żal, gniew, ale tłumiąc wywołuje objawy w innych sferach (rozum, intelekt). Dlatego nie powinno się tłumić negatywnych emocji chorego. Trzeba pozwolić mu się wyżalić, nawet agresywnie.

  Jako były sympatyk PO, apeluję gorąco do obecnych sympatyków Platformy nibyObywatelskiej - jeśli zależy Wam na dobru i zdrowiu Donalda Tuska, w najbliższych wyborach parlamentarnych nie głosujcie na PO !!!!"

  Pozdrawiam
 • Sekta wprowadzil Ziemkiewicz.
  Ziemkiewicz jak dlugo nie pisze o PiS, pisze dobrze i czasami bardzo celnie.
  W momencie, w ktorym o PiS pisze, wpada w amok.

  Powod jest prosty: Ziemkiewicz jest przekonany, pewien, ze paskudne polactwo nie stac na niepodleglosc, Polacy musza byc untermenschen i to niemieckie untermenschen. Jego zdaniem Polacy nie maja prawa do wlasnego panstow. Ziemkiewicz wybral nawet pana dla siebie i Polakow, przez ktorego but chce przynajmniej raz dziennie poczuc w tylku: Niemcow. Jak widac herrerasse imponuje mu tak bardzo, ze bez nie moze.

  Najsmieszniejsze jest to, ze Ziemkiewicz uchodzi za prawicowca. Najwazniejsza rzecza dla czlowieka prawicy jest wlasnie niepodlegosc Ojczyzny. Ziemkiewicz ja zwalcza.

  Dlatego wlasnie w maniakalny sposob PiS atakuje: celem PiS jest wlasnie Polska niepodlegla i suwerenna.

  Linki do wypowiedzi Ziemkiewicza i odpowiedzi Wildsteina, ktory jest zdania, ze Polakow jednak stac na niepodleglosc.

  Tytul: Polityka realna - czyli jaka
  http://www.rp.pl/artykul/368872.html
  Odpowiedz Wildsteina:
  Czy nas stać na niepodległość
  http://www.rp.pl/artykul/385883.html
 • @fritz
  Przepraszam za mase literowek.
 • @ fritz 06.05.2011 18:28:01
  Będę brutalnie szczery, fritz; literówki to betka !
 • yrektywa Stalina dla bolszewików, komunistów i pożytecznych idiotów: "Nazywajcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami"
  * * * * * *
  W znakomitym artykule "Nazywajcie ich faszystami..." (1) opublikowanym przez Nasz Dziennik, Leszek Żebrowski przypomina tę bolszewicką dyrektywę tow. Stalina do wiernych politruków komunizmu… I pyta o to skąd tak znakomicie znają tę sowiecką dyrektywę m.in. tow. politrucy z GWna…

  Żebrowski przypomina w tym artykule m.in. także i o sowiecko-hitlerowskiej współpracy w mordowaniu polskich patriotów oraz żołnierzy…


  * * * * * * *

  Już po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej".

  Pytanie - skąd tak dobrze znają ją organizatorzy i uczestnicy zamieszek, wywołanych podczas Marszu Niepodległości, oraz usłużni publicyści i politycy, którzy murem stanęli za zadymiarzami, usiłując wytworzyć (na szczęście tym razem niezbyt skutecznie) propagandowy fakt w opinii publicznej?

  Mówienie o uczestnikach Marszu Niepodległości jako o "faszystach", a o lewackich bojówkarzach jako "antyfaszystach" to wulgarne nadużycie pojęć, które przecież mają konkretne znaczenie nie tylko semantyczne, ale też historyczne. Czy walka o niepodległość Polski, a także upamiętnianie jej obrońców to faktycznie jest "faszyzm", a przeciwstawianie się biało-czerwonym flagom i wymachiwanie czerwonymi szmatami, symbolami nie tylko komunizmu, ale też... nazizmu (wszak III Rzesza Niemiecka wprowadzała ludobójstwo pod taką flagą i pod znakiem połamanego krzyża), to jest jakiś "antyfaszyzm"?

  * * * * * * *

  Po przypomnieniu, że zarówno sowiecki komunizm jak i niemiecki nazizm są nieodłącznymi socjalistyczmi bliźniakami, red. Żebrowski wzywa postbolszewickich bandytów w PRL-bis do pokazania ich własnego, prawdziwego bolszewickiego oblicza…

  _______
  Zob.:
  http://salski.nowyekran.pl/post/2717,dyrektywa-stalina-dla-komunistow-i-pozytecznych-idiotow-nazywajcie-ich-faszystami-albo-antysemitami
 • @fritz
  daleko ci do Ziemkiewicza, nawet nie o jeden most, ale o rzekę mostów, chyba za daleko
 • @Seawolf
  Co do Bratkowskiego - Różnie ludzie się starzeją. Jedni dziecinnieją, inni się radykalizują. Jedno jest pewne należy do nich podchodzić z wyrozumiałością ze względu na wiek ale na pewno nie można traktować poważnie. Przypadki jasnych umysłów do końca owszem występują również (żeby nie generalizować).
  Pozdrawiam.
 • @All
  Noc kryształowa już była; bojówki tarasa na Krakowskim Przedmieściu. Reichstagu, przepraszam, Sejmu jeszcze nie podpalono, ale Grigori Dimitrov, przepraszam, Jarosław Kaczyński, bywa tam często (a może mieć zapałki!) Rozumiem, casus belli do wojny tusko-polskiej będzie atak na jakąś radiostację bojówki peowskiej przebranych przebranej w mundury pisowskie. Która to będzie radiostacja? I kto wystąpi w roli Alfreda Naujocksa?
  Pozdrawiam, ;-)
 • Za czasow komuny bylo POdobnie...
  oPOzycja(PSL - SD - PAX) dostawala dyrektywy z KCPZPR, media na sznurku cenzorow z Mysiej. A wyborcy? wyborcy agitowani byli takimi haslami: GLOSUJEMY BEZ SKRESLEN na FRONT JEDNOSCI NARODU. Jednosc to oni mieli, moze nie w Narodzie co w sluzbach, ktore ten Narod mialy za zadanie krodko trzymac za morde. Dzisiaj dochodzi do takich samych metod. Narod nie jest jednoscia ale propaganda jak przed laty, budowac zaczyna komune, ktora przepoczwarzyla sie z "opozycji demokratycznej", prowadzonej na sznurku przez chlopcow ze WSI.
 • Faszyzm!!!
  Ahoj Siłólfie któdko (wersja prezydęcka) o polemice z ŁŁ. Panowie blogerzy z braku żetelnyh (wersja prezydęcka) komentarzy w mediach ( brak dziennikarzy - mnóstwo kurew dziennikarskich)wzięliście się za komentowanie żeczywistości ( znowu wersja prezydęcka) i niechaj tak zostanie. W naszym kraju tzw dziennikarze a raczej dziennikarzyny stwierdziły,że nie będą komentował rzeczywistości a będą ją kreowały. Pozostaje blogsfera! Jeżeli zostanie rozbite wasze środowisko to co nam zostanie? Kto w zabawny i dogłębny sposób skomentuje to czy owo? TVN? Polshit? Super(?) stacja? RMF, (Sz)tokFM? No kto?
  Wracając do faszyzmu. Gdzie Rzym a gdzie Krym? Nie mam pojęcia jak przypiąć faszyzm do PIS-u. No ni cholery ani z tej ani z tej strony. Już mi nawet sił braknie na tłumaczenie ale zaczadzenie przestrzeni pod kością ciemieniową co u po niektórych jest przerażające. Kiedyś oglądałem zdjęcia bodaj z Łodzi z marszu zorganizowanego przez Jedynie Słuszna Partię POstępową z okazji wstąpienia Polski do UE. Na niniejszym zdjęciu w blasku pochodni, tak POCHODNI ramie w ramię maszerują (nie jestem pewien ale wydaje mi się,że śpiewali " Die Fahne hoch..." bo flag nieśli od cholery i wtym świetle pochodni dziwnie jakoś przypominały te z Monahium A.D. 1935) z Młodymi,Wykształconymi z Dużych Ośrodków pani Śledzińska-Katarasińska i pan Grabarczyk. Wychodzi na to, że przynajmniej cześć CZŁONKÓW PO jest faszystami. Brakuje jeszcze tylko palenia "niePOprawnych" książek pod Pałacem Kultury. Ale nie przecież, gdzież bym śmiał, przecież to Europejczycy, jakbym mógł. Faszyści demonstrują tylko 10.04 ewentualnie 18.11 w faszystowskie święto! Z faszystowskim pozdrowieniem "Jeszcze Polska nie zginęła..."
  Stopy wody pod kilem!
 • @orlandofurioso
  Cholerka orlandofurioso ty masz rację a jaki temat na film dla "Miszcza" Wajdy jak to się faszyzm po kraju rozlewał. Złote Palmy, Globy i Niedźwiedzie gwarantowane!!! Postawiłeś pytanie "...I kto wystąpi w roli Alfreda Naujocksa? ..." - Antoni Macierewicz!
  Pozdrawiam
 • Efekt końcowy
  "Chodzi o osłabienie opozycji poprzez zatrzymanie dopływu zdolnych, nowych ludzi do środowiska PiS oraz osłabienie woli wyborców do głosowania na partię, którą pewnie „zdelegalizują". Efekt końcowy tych zabiegów to sytuacja, w której jedyna, realna opozycja może liczyć na poparcie maksimum 20% wyborców. "
  =========
  masz jakiś pomysł jak wstrzymać "zatrzymanie dopływu zdolnych, nowych ludzi do środowiska PiS"? poza oczywiście liściem i futryną
 • @don
  Przedrzeć sie z prawdą?
 • @kingtiger
  Kondrat zagra zamordowanego laptopa Ziobry! Oscar murowany!
 • @kingtiger
  Trzeba pisać, docierac do jak najszerszej publiczności. Dlatego pisze, gdzie sie da, choć i tak to naskórkowe, jak na możliwości...
 • @TadeuSz
  Nie wolno sie poddawać!!
 • @orlandofurioso
  No, jak to, przecież Jarosław powiedział "Obudź sie , Polsko!" Czyaty faszyzm, więcej dowodów nie trzeba!
 • @tomy
  Oj, raczej należy traktowac poważnie, bo to nie jeden wyskok, ale orkiestra!
  Pozdrawiam!
 • @Seawolf
  Dojadą go i załatwią! Jak kredyt hipoteczny albo Laptopa Laptopów. Karskiego jakby ogolić i w mundur przyodziać to czysty Reichsmarschall (bez urazy panie Karski).
  Nie mam kandydata na dr Goebelsa i Alfreda Rosenberga! Jakieś sugestie?
 • @Seawolf
  aa..no chyba , że tak. To jest bardzo dobry pomysł! Tylko się nie obrażaj jak ktoś będzie szybszy..
 • @Viilo
  Wątpliowści sa zawsze, nie wiemy, co się stało w Smoleńsku, wiemy jedynie, co sie NIE STAŁO, mianowicie nie stało sie nic, o czym mówi wersja rządowo- rosyjska.

  Cio do faszyzmu, to zdecydowanie bardziej faszyzmem trąci zamordowanie Marka Rosiaka i zranienie drugiego działacza PiS...
 • @Andy-aandy
  Dokładnie tak- stygmatyzowanie, na które nie ma dobrej odpowiedzi...
 • @Panzerkampfwagen
  MOże zatem pozwólmy sie MAKDonaldowi wyżalić, nawet agresywnie?

  ;-))

  Pozdrawiam!
 • @wicenigga
  Szkoda, ze przerwales

  Wiem, Ziemkiewicz, to wzrowy prawicowiec. Swietnie pisze. Lubie go czytac.
  Ma problem z niepodlegloscia Polski, ma problem z Polakami: jest zdania, ze wymordowaniu wielkiej czesci Polskiej Inteligencji zarowno przez Niemcow jak i zydokomune, Polacy zostali skazani na bycie idiotami. Idiotami zbyt nieudolnymi na posiadania wlasnego panstwa.
  To sa fakty.
  PiS chce Polski niepodlglej a to nie pasuje do krajobrazu Ziemkiewicza czemu daje rowniez wyraz w formie demagogicznych artykolow na temat PiS i JK.
 • @gallux
  Na milosc Boska, ja naprawde nie porownuje sie z Ziemkiewiczem.
 • Jak zostać faszystą!
  Pomyślałem,że warto by było napisać parę wskazówek dla niezdecydowanych czy niezorientowanych jak zostać faszystą!
  A więc moi mili:
  1. W wyborach zagłosuj na PIS
  2. Spraw sobie faszystowską flagę tudzież opaską , najlepiej biało-czerwoną
  3. Naucz się na pamięć faszystowskiego hymnu "Jeszcze Polska nie zginęła..."
  4. Głoś wszem i wobec najbardziej faszystowskie z haseł "Bóg, Honor,Ojczyzna.
  5. Otwarcie przyznawaj się i mów o tym głośno,że jesteś Polakiem ( równoznaczne z faszystą)
  6. Świętuj faszystowskie święta 18.11, 03.05, 15.08 itd.
  7. Pamiętaj o tzw incydencie smoleńskim każdego 10.04 - to najczystsza forma faszyzmu a jak jeszcze będziesz dzierżył w dłoni pochodnię... ho ho ho! Toś faszystą pełną faszystowską gębą.
  8. Czytaj i oglądaj tylko faszystowskie media. Jakie?Pytasz? Każdy faszysta ci to powie! Wystarczy rzucić pytanie na jakikolwiek faszystowski portal np. Nowy Ekran. Tam to dopiero jest faszystów! Aż się czarno przed oczyma robi!!!
 • @kingtiger
  Proponowałbym jednak niezastąpionego Olbrychskiego.
 • @dziadekj
  No właśnie Daniel!!! Cholera,że też o nim zapomniałem. Tak płomiennie przemawia to na Goebelsa się nada jak złoto!!! Dzięki za przypomnienie! Na Rosenberga Chyrę bym dał! A z Muchy Ewa Braun jak się patrzy!
 • @Viilo
  Amen!
 • @Viilo
  Wyjdzie, na poczatku myślałem, że za 50 lat, ale teraz wiem, ze wyjdzie jeszcze za naszego zycia. No, chyba że je ktoś skróci ;-)
 • @Viilo
  Veto, dla koncepcji!
  Nawet tego nie załatwimy?
 • @dziadekj
  "Proponowałbym jednak niezastąpionego Olbrychskiego"

  Widziales jego dyskusje w TV z Zelnikiem? Wrażenia niezapomniane.
  Zial jadem a Zelnik do niego: "ale czemu tak Ci jad kapie z ust Danielu?"

  Zelnik to porządny Polak patriota.
  Pozdrawiam go serdecznie
 • @berecik
  He, he, no, z tej strony w łeb dostać, tego sie nie spodziewał ;-))
 • @Viilo
  Nie Seaman, tylko Seawolf.

  Co do speckomanda, to kto wie, czasem mam takie myśli ;-)
 • @Bendix
  Widziałem, jak dla mnie Zelnik był trocha zbyt defensywny. Ale wielki szacun i sympatia!
 • @Seawolf
  Co do Jerzego Zelnika to działał w myśl zasad: Nigdy nie rozmawiaj z głupkiem ... Bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu ...
  A potem pokona Cię swoim doświadczeniem..."
 • @cyborg59
  Służę uprzejmie!!! Wiesz cyborg jak się już tyle lat jest faszystą to można coś przekazać tym którzy będą może chcieli byś faszystami a boją się zapytać ! Przecież jakieś kryteria trzeba spełniać. Człowiek nie każdy rodzi się faszystą to inni decydują czy nim jesteś,czy chesz nim być czy nie. Różne Szechtery, Parandowskie,Miecugowy, Lisy, Olejnikowe i cała reszta przeróżnych kurew moralnych różnego i autoramentu Ja sam zadecydowałem,że chcę być faszystą jest mi z tym dobrze i nie mam z tm problemu!
  Z faszystowskim zawołaniem "Jeszcze polska nie zginęła..."
 • Ciąg dalszy poradnika: Jak zostać faszystą.
  9.Gloryfikuj, czytaj i propaguj wiedzę o różnych faszystowskich organizacjach typu AK, NSZ, WIN i innych
  10. Jeżeli nie masz w rodzinie jakiegoś faszysty spod znaku NSZ czy AK spraw sobie takiego. Jak? A no możesz iść na jakiś faszystowski wiec np. 18.11 i poznać 70-80 letnich faszystów. Wysłuchaj uważnie ich rad. Powiedzą ci jak być faszystą do szpiku kości. Wiedzą co mówią bo byli faszystami przez całą swoją młodość i dorosłe życie. Cała życie kierowali się w myśl najbardziej z faszystowskich zasad Bóg, Honor, Ojczyzna.
  11. Bodaj najważniejszy punkt. Jeżeli masz pociechy to MUSISZ przekazać im koniecznie tę wiedzę. Niech wyrośnie nowe pokolenie faszystów którzy póki tchu w piersiach i krwi w żyłach starczy będą Polakami ( równoznaczne z faszystą) których zastępy będą maszerować i świętować w/w faszystowskie święta.
  Zapraszam innych do redagowania poradnika: Jak zostać faszystą!
 • @kingtiger
  12. Pradziadek walczył w 1920 z armią konną budzionnego też śmierdzi na odległość faszystą.
 • @Bendix
  Faszyści!
  Przy blasku pochodni i sztandarów łopocie maszerują faszyści.
  No passaran!!! Bo sen ich o faszystowskiej Polsce się ziści!
  Widzicie ich wzrok krwawy,
  To przez nich barwy biało-czerwone na ulicach Warszawy.
  Łeb faszystowski jak u Hydry się odradza
  Ich jedynym celem WŁADZA!!!
  Po trupach, na trumnach, z pochodniami w dłoniach
  Maszerują i maszerują tłumy faszystów po błoniach
  Krew Strażników Hanki maja na swych dłoniach!!!
  Czy widzicie ten sznur faszystowskich cieni plugawych
  To oni napierają na Polaków prawych
  Brunatnym łachmanem Straż Miejskiej w oczy błysną
  Jak w pysk faszystowski dostaną jako senna mara prysną
  Gębą o chodnik, pałą po karku, kopa nogą
  Niech wie faszysta: nie zadziera się z "Bufetową"
  Jarosław ich przywódca krwawy woła: Obudź się Polsko!!!
  Wtedy to faszyzm się rodzi dookoła!


  Mój pradziadek też w 1920r nie próżnował. Z opowiadań babki i mamy to wynika,że faszysta z niego był, że ho ho ho! Bardziej faszystowski niż "Duce" i Hitler razem wzięci.
 • @Panzerkampfwagen
  ze wszystkim się zgadzam tylko nie bardzo pamiętam w czym ten PiS za swoich rządów był taki nieudolny... w tym że dzień w dzień leciały niezasłużone pomyje z wszelakich mediów?? w tym że PO odmówiło koalicji i "bratać" się trzeba było z LPR i Samoobroną??? czego by nie zrobili to źle!!! znajomi jak im dzisiaj przypominam o obniżce składki rentowej przez co z dnia na dzień wzrosły im pensje to mi mówią że to nieprawda, tego nie było...
 • @kingtiger
  świetny wierszyk, kingtajgerze!
 • @Seawolf
  Nie dorastam z tą "poezją" do pięt naszej, odznaczonej, zasłużonej, kochanej Wisi noblistki - stalinistki. Styl faszystowski, rymy też i w ogóle to pachnie faszystowską propagandą. Dziękuję Siłólfie!
  Stopy wody pod kilem!
 • @kingtiger
  Dzięki, wkrótce znowu na statek!
 • Viilo
  My - Polacy, jak byś miał wątpliwości.:)

  Podajesz plan maximum, a ja Ci przypominam, że mamy ich na linach nie mając nic z rzeczy które wymieniłeś!
  Zobacz jak się zdrajcy wiją i co chwila muszą nowe kłamstwo na gorąco wymyślać.
  Myślę, że potrzeba dużo mniej aby ich zacząć "wyjmować", a wtedy to już się "pończocha" posypie.
  Zresztą oni o tym doskonale wiedzą i dlatego tak gwałtownie bronią każdego Ziutka, ze swojej bandy..
 • @kingtiger
  Mój poległ w 10 bitwie z Budionnym na Wołyniu. Ochotnik odznaczony Krzyżem Walecznych. A ten Krzyż to taki na wzór żelaznego faszystowskiego.
 • @fritz
  Jednocześnie z NIEZROZUMIAŁYCH WZGLĘDÓW mylisz diagnozę Ziemkiewicza dot. polactwa z jego poglądem i widzeniem polskości.

  Piszesz zwyczajna bzdurę o facecie tylko dlatego, że zdarza mu się - I SŁUSZNIE - czasem pojechać po Kaczyńskim i PiS.

  To jest najgorsze - że tak wielu zwolenników PiS oczekuje od innych bycia WYZNAWCAMI, a nie WYBORCAMI.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031